Nástěnka HK Vyšehrad

Všeobecná informace

Horolezecký klub Vyšehrad je jeden z nejstarších lezeckých spolků v Čechách. Byl založen již na přelomu 10. a 11. století (podrobněji viz Alois Jirásek: Staré pověsti české - Pověst o Horymírovi). Od těch dob jsme jednak změnili techniku jak se dostat nahoru (zpravidla lezením), jednak i techniku jak se dostat dolů (zpravidla slaněním). Podle nátury, kondičky, času a kamarádů se lezení kupodivu věnujeme dodnes.

FAQ (nejčastější otázky)Stránka:  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  

Přidat novou zprávu
 • preprava - slaneni (rulik 28.11 14:28)
  Zdar a silu, s Pelinakem vyrazime v So kol devate nach Insel. Zbytek mist v aute volny. Tak kdyby se nekdo chtel pridat, je vitan. F. (tel. 737217321)

 • Slanění Ostrov (Vlčoun 21.11 15:07)
  Ukončuji "hlasování" o guláš a melduji hospodské účast v cca 20 lidech.
  Do Ostrova jedu už v pátek (místo v autě ještě je), kdo by chtěl dorazit může, budu tam tak cca na osmou večer. Jinak navrhuji v sobotu sraz na chalupě č. 246 (čtvrtá chalupa od hranice na konci Ostrova po cestě do Bielatalu - Ottomühle). mezi 10 a 11. Dopolední panáček pro zahřátí bude připraven a podle počasí se rozhodne zda lezení nebo jen coura po okolí. Hospoda "stará pekárna" je pak zamluvena na cca pátou. Tomáš

 • Poslední slanění (Vlčoun 08.11 08:35)
  Ahoj všichni. Prosím klikněte na odkaz co udělal Jindra ať vím, kolik lidí se nahrne do hospody. Slíbil jsem hospodské Dáše, že ji řeknu kolik nás bude, aby věděla s čím má počítat, čti aby měla dostatek zásob piva a navařeného guláše. Díky Tomáš

 • Primavera (Jindra 02.11 20:40)
  Ahoj, jen krátce Primavera se koná 11.-12. ledna 2014. Předpokládám kolizi se Špunty a tak prosím organizátory o prominutí a přesunutí na další vikend.
  Dík Jindra

 • POSLEDNÍ SLANĚNÍ (Jindra 25.10 16:08)
  Ahoj!
  Rekapitulace poslední slanění proběhne:
  V Ostrově sraz někdy kolem 10,00 v sobotu ráno místo upřesníme, program dle počasí lezení, bouldering, slanění, nebo výstup na Sněžník.
  Na večer je zamluvená hospoda "Stará pekárna" z 30.11 na 1.12.2013 a následně je k dispozici Na chalupě u Tomáše Vlčka místnost, kam se vejde cca 20 lidí. (nějak se vtěsnáme). Bivaky budou tou dobou volné.
  Na níže uvedené adrese si můžete potvrdit účast a objednat si kolektivně guláš v hospodě "Stará pekárna" jen potřebujeme trochu vědět, kolik jich máme zadat. Prosím Hlasujte.
  Doražte v hojném počtu!
  http://doodle.com/5ugd5m4mb5vebfmv#table

 • Slanění a film (jindra 21.10 20:47)
  Zdar!
  Ve středu rozhodneme poslední slanění, doražte v hojném počtu.
  Jinak podívejte se na náš počin z léta Alpská kultura.

  http://www.hkvysehrad.clanweb.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=14&Itemid=112
  Čau Jindra

 • Už je to tady (Klárka 18.10 20:34)
  Ahoj všem. Dlouho jsem otálela, ale konečně jsem se rozhoupala. Prodám svoje skelety Asolo. Velikost 42 (8). Vibramová podrážka. Používané, ale plně funkční. Jen jsou poněkud zaprášené. Vyvolávací cena 500 korun, kdo chce, může dát víc. Časem zřejmě vyplavou na povrch ještě mačky Grivel 2F a cepín Rambo a Salewa takovej blbej.
  A další zpráva je, že hledám už nějakou dobu práci, tak kdybyste někdo o něčem věděl. Na půl úvazku něco informatickýho (konzultant, analytik, tester, operátor, nebráním se ani programování, ale nemám s tím zkušenost).
  A teď hlavní zpráva. Velice gratuluji Peklovi a Elišce k Dorotě. Nevím, co víc k tomu psát.
  Tak čus pičus, třeba se mi někdy poštěstí se s vámi opět setkat.
  Zdraví Klára!!!!

 • Poslední slanění (Jindra 16.10 08:32)
  Hurá Vlčoun dal v plac jeho chatu.
  Ostrov !
  Díky a je to super tak kdo finálně rozhodne mě termín vyhovuje i místo!!!
  Jindra

 • Formulářík umí česky a některé základní tagy ("<b>", "</b>", "<i>", "</i>", "<u>" a "</u>"). Z odkazů by se měly stát odkazy. Povinné údaje jsou vyznačeny červeně . Pokud chcete sdělit něco obsažnějšího kontakujte, prosím, přímo .


  Přidat novou zprávu:
  Heslo:   (aktuální den v týdnu v Praze, česky, malými písmeny a bez diakritiky)
  Jméno:
  E-mail:
  Předmět:
  Text zprávy:
  Odkazy mohou být ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz