Nástěnka HK Vyšehrad

Všeobecná informace

Horolezecký klub Vyšehrad je jeden z nejstarších lezeckých spolků v Čechách. Byl založen již na přelomu 10. a 11. století (podrobněji viz Alois Jirásek: Staré pověsti české - Pověst o Horymírovi). Od těch dob jsme jednak změnili techniku jak se dostat nahoru (zpravidla lezením), jednak i techniku jak se dostat dolů (zpravidla slaněním). Podle nátury, kondičky, času a kamarádů se lezení kupodivu věnujeme dodnes.

FAQ (nejčastější otázky)Stránka:  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  

Přidat novou zprávu
 • presky (Johny 19.08 21:48)
  Zdar přátelé zeleného údolí,
  po středečním zeleninovém výletě mi přebývá zelená preska Rock Empire s drátovkama Camp.
  Majitel(ka) ji má u mě jako jako v bance ,možná jí vezmu na výlet na Gosaukamm.
  Mějte se zeleně.
  Johny
  P.s. výtáme Pekla z pekla.

 • www??? (Jindra 14.08 10:15)
  Ahoj!
  před časem jsem se pokusil udělat uživatelsky přívětivé stráneky pro editování atd, které zvládne částečně obsloužit i takvej truhlík jako já. Po žebrozranění projekt usnul. Potřeboval bych pomoct, nějak tam namontovat nástěnku tak jako tady na těchto stránkách. Magnusek se omluvil, že je v tuto chvíli moc sucho a musí proto tvořit prváče na písku (omluva přijata, činnost je to záslužná, nebo je nutno zajistit déšť). Podívejte se na to a vyjádřete se. Znám různé IT borce, kteří jsou členové klubu, určitě by dokázali víc než pedagogický pracovník.
  Dík Jindra

 • Pokračování lezení nejen v Praze (Johny 13.08 19:33)
  Zadar ,vzhledem k tomu ,že příští Středu 21.8.plánujeme navštívit tradiční (Pražskou) oblast Vysoké Tatry ,doufám že na schůzi dorazí co nejvíce zájemců ,aby jsme se domluvili.Třeba na tom jak pojedeme (na kole, tranvají atd.)

 • Středa Radotínská skála (Jindra 12.08 10:50)
  Tak středa Radotínská skála.
  Chtělo by to vyrazit nějak dřív a mít tam sraz tak po 16,OO i dřív já s největší pravděpodobností pojedu na kole. Jelikož se oproti Bránické skále jedná o odlehlou oblast napište mi eventuelně, kdo by přijel, ať skoordinujeme Lana.
  Jinak bych to pak viděl na přesun ke Karlovi tak že konec lezení tak 20,30.es
  Jedu na kole z centra přes smíchov a po cyklostezce směr radotín. Můžeme si dát sraz někde na trase.
  PROSÍM i největší ignoranty, pokud pojedete dejte vědět.
  Jindra
  http://www.akapraha.cz/drupal/content/zub%C3%A1k-u-radot%C3%ADna-v%C3%A1pencov%C3%A1-v%C4%9B-se-sportovkami

 • Dotaz (Tonda 05.08 18:55)
  Zdravím HK Vyšehrad, chtěl jsem vás požádat o informace týkající se lezení na Korsice. Všimnul jsem si, že jste tam byli. Moc by mi to pomohlo. Jedeme na konci září. Měl bych zájem o info + třeba pokud by byl k mání lezecký průvodce Korsiky. Moc vám děkuji. Tonda

 • Formulářík umí česky a některé základní tagy ("<b>", "</b>", "<i>", "</i>", "<u>" a "</u>"). Z odkazů by se měly stát odkazy. Povinné údaje jsou vyznačeny červeně . Pokud chcete sdělit něco obsažnějšího kontakujte, prosím, přímo .


  Přidat novou zprávu:
  Heslo:   (aktuální den v týdnu v Praze, česky, malými písmeny a bez diakritiky)
  Jméno:
  E-mail:
  Předmět:
  Text zprávy:
  Odkazy mohou být ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz